Ozanların Nefesi

Hak Meydanında Cem, Her Dem Bin Nefes

Bilet Satış

Ozanların Nefesi biletlerine kültür merkezleri ve AAGT yetkililerinden ulaşabilirsiniz. Giriş biletleri 20 Euro fiyatla satılmaktadır.

Dernekler:

AKM Adres Telefon  Yetkili
St.Pölten AKM Keltenstraße 1, 3100 St.Pölten 00436601499086 Cilem Cosmus
Viyana AKM Simmeringer Hauptstraße 181, 1210 Wien 004369911319551 Onur Bektas

Alaatin Sahan

Imst AKM Auweg 2a, 6460 Imst 00436764032446 Volkan Dursun

Seckin Duman

Innsbruck AKM Haller Straße 206,  6020 Innsbruck 00436503024624 Ahmet Isik

Anil Onay

Jenbach AKM Innstraße 1, 6200 Jenbach 00436765983300 Turgay Kilicer

Baris Ahmet Han

Vorarlberg AKM Zehentweg 8, 6833 Weiler 00436641438107 Melissa Kececi

Tahir Bahcetepe

Wels AKM Hans-Sachs-Straße 93, 4600 Wels 00436605427205 Rüya Eroglu

Cem Erken

Salzburg AKM Laufenstraße 36, 5020 Salzburg 00436503146566 Cem Bektas

Mutlu Ertas

Berndorf AKM Hirtenberger Straße 1, 2560 Berndorf 004369910877425 Bektas Yanik
Linz AKM Paul-Hahn Straße 1, 4020 Linz 004369910905164 Ali Gercek
Perg PSAKD Albern 17 4310 Mauthausen Sabri Güneş ve Daimi Kisin
Steyr AKM Wehrgrabengasse 18,4400 Steyr 00436607345455

004367761670746

Ibrahim Sahin
Kufstein AKM Südtiroler Platz 12 6330 Kufstein Kemal Davulcu
Wr.Neustadt AKM Julius Willerthgasse 13, 2700 Wiener Neustadt 00436605091006 Aydin Tursun
Graz AKM Idlhofgasse 8, 8020 Graz 00436601031980 Fadime Jandigg

AAGT

Eda Kizilyatak Tirol 00436764806442
Eylül Kocyigit Niederösterreich 00436767079045
Cem Bektas Salzburg 00436503146566
Rüya Eroglu Oberösterreich 00436605427205
Erdi Dogan Tirol 00436763351084
SezerDemirci Tirol 00436766113489
Gizem Kaya Wien 004369917231401
CilemCosmus Niederösterreich 00436601499086
Ufuk Yanik Niederösterreich 00436767204131
 

horse tee shirts

glamma shirt women grandma mothers day t shirt mother s day shirt ideas

You can watch Anime for free on the following sites: 4Anime